Ashtanga vinyasa jóga

Course class: 4/12
Mon, 09/01/2023, 05:30pm-06:30pmfree Mon, 16/01/2023, 05:30pm-06:30pmfree Mon, 23/01/2023, 05:30pm-06:30pmfree Mon, 30/01/2023, 05:30pm-06:30pmfree Mon, 06/02/2023, 05:30pm-06:30pmfree Mon, 13/02/2023, 05:30pm-06:30pmfree Mon, 20/02/2023, 05:30pm-06:30pmfree Mon, 27/02/2023, 05:30pm-06:30pmfree Mon, 06/03/2023, 05:30pm-06:30pmfree Mon, 13/03/2023, 05:30pm-06:30pmfree Mon, 20/03/2023, 05:30pm-06:30pmfree Mon, 27/03/2023, 05:30pm-06:30pmfree
30. Jan (Monday)
05:30pm - 06:30pm
STUDIO
220.00 KČ
2
min
7
14
max

Ashtanga vinyasa zaměřená na pozice z první série. Vhodná pro všechny, kdo hledají dynamičnost a plynulost. Nedoporučujeme pro začátečníky. Začínáme pozdravy slunci A a B a pokračujeme pozicemi ve stoje, vybranými pozicemi v sedu a končíme závěrečnou sestavou včetně obrácených pozic. Savasana na konci lekce pak zklidní rozprouděné energie.

YOGASPACE

Drtinova 325/11, 150 00 Praha 5

Jóga pro začátečníky i pokročilé v Praze.
Studio Yogaspace je prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou. Ve studiu jsou podložky, bločky, pásky i další pomůcky pro cvičení. Kapacita lekcí je 16 osob, všichni mají dost místa. Odborně vzdělání instruktoři se józe sami věnují. Jóga je pro nás osobní praxe i celkový postoj k životu.