Jóga pro holky

Course class: 15/16
Wed, 20/09/2023, 03:30pm-04:20pmfree Wed, 27/09/2023, 03:30pm-04:20pmfree Wed, 04/10/2023, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 11/10/2023, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 18/10/2023, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 01/11/2023, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 08/11/2023, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 15/11/2023, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 22/11/2023, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 29/11/2023, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 06/12/2023, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 13/12/2023, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 20/12/2023, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 10/01/2024, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 17/01/2024, 03:40pm-04:30pmfree Wed, 24/01/2024, 03:40pm-04:30pmfree
17. Jan (Wednesday)
03:40pm - 04:30pm
STUDIO
200.00 KČ
1
min
3
16
max

Jóga pro holky - kurz jógy pro dívky od 12 let. Jógové lekce, kde se zaměříme na protažení, posílení, ale také uvolnění celého těla. Budeme se učit jednotlivé pozice (ásany) a budeme rozvíjet fyzické dovednosti. Ukážeme si také několik jednoduchých relaxačních a meditačních technik, které budeme v jednotlivých lekcích rozvíjet. Jóga pomáhá k celkovému zlepšení fyzické i duševní pohody a to bude také cílem našich lekcí. Kurz je vypsán na jedno pololetí. 2 odhlášené lekce lze převést do dalšího kurzu. Ostatní zameškané lekce propadají.

YOGASPACE

Drtinova 325/11, 150 00 Praha 5

Jóga pro začátečníky i pokročilé v Praze.
Studio Yogaspace je prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou. Ve studiu jsou podložky, bločky, pásky i další pomůcky pro cvičení. Kapacita lekcí je 16 osob, všichni mají dost místa. Odborně vzdělání instruktoři se józe sami věnují. Jóga je pro nás osobní praxe i celkový postoj k životu.